ÇETİN AKARYAKIT

ÇETİN AKARYAKIT

ÇETİNAY PETROL OFİSİ

                   1997 Senesinde ilk defa nakliye ve kömür satış sektöründen farklı olarak SİNOP merkez'de bulunan Petrol Ofisi ortak giriş ile işletilmeye başlanılmıştır. Kısa zamanda Akaryakıt alanında ciddi hizmet anlayışı kaliteli ve temiz ürün ile SİNOP'ta farkındalık yaratarak sektörde lider konuma gelmiştir. Müşteri memnuniyeti anlayışı her zaman temel ilke olarak benimsenmiş olmuştur. 

                   Süreç içerisinde zamanın gerektirdiği değişimler hızla istasyona uygulanmış ve halen güler yüzlü personeli doğru ürün, doğru hizmet anlayışı ile SİNOP'ta kamu kurum ve kuruluşları, özel sektör firmaları ve halkımıza halen hizmet devam etmektedir. 

 

İletişim Bilgileri

Telefon: 0 (368) 261 15 52

 

ÇETİN NAKLİYAT TOTAL

                   2000 Senesinde şehir merkezi dışında korucuk köyü mevkiinde 2. istasyonumuz kurulmuştur. Akaryakıt sektöründe o dönem Euro-Diesel anlayışı ile TÜRKİYE'de kendini kanıtlamış TOTAL markası ile ÇETİN NAKLİYAT olarak yatırımlarımız devam etmiştir.

                   2012 yılında Yenilenen yüzü ile 2. istasyonumuz temzilik anlayışıyla da müşterilerimizin memnuniyetini kazanmıştır. Şuanda TÜRKİYE'deki TOTAL'ler arasında seçkin bir yeri olan istasyonumuzda,  sınırlı sayıda olan TOTALWASH araç yıkama otomasyon sistemi halkında ilgisini ve takdirini kazanmıştır. Geniş alanı sayesinde müşterilerimizuygun zamanlarda  araçlarına en iyi hizmeti alabilmektedirler.

                   Aynı zamanda SİNOP'ta Fuel-Oil kat Kaloriferi yakıtı, gemi ve kayıklara mazot ikmali ilede faaliyetleri devam etmektedir.

 

İletişim Bilgileri

Telefon: 0 (368) 271 53 00

 

AYTEMİZ ŞİMAL

                   2006 Senesinde daha önce Petrol Ofisi olarak faaliyet gösteren korucuk havaalanı sapağındaki akaryakıt istasyonu ortak girişim ile işletilmeye başlanmış aradan geçen zamanda Petrol Ofisi ile olan anlaşma sona erdikten sonra AYTEMİZ markası ile bütünleşmiştir. Son yıllarda AYTEMİZ'inde TÜRKİYE'de akaryakıt sektöründe hızlı gelişimi üzerine her geçen gün üstüne koyan ve yeniliklerin olacağı bir istasyon olarak hizmete devam etmektedir.

 

İletişim Bilgileri

Telefon: 0 (368) 271 49 50

 

ÇETİN NAKLİYAT SHELL

                 Dünya'nın en büyük akaryakıt şirketi olan SHELL'in SİNOP'taki tek temsilcisi olarak 2010 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Geçen süre zarfında müşteri memnuniyeti ve hizmet anlayışını SHELL'inde ilkeleri doğrultusunda her geçen gün katlayarak satışlarımızı sürdürmekteyiz.

 

İletişim Bilgileri

Telefon: 0 (368) 261 15 67

Çetin Nakliyat Şirketler Grubu | © 1950 - 2020 Her Hakkı Saklıdır.

Yukarı Çık