ÇETİN KÖMÜR

ÇETİN KÖMÜR

Çetin Nakliyat Kömür satışı daha önce nakliye ile devam eden ticaret hayatımıza 1974’te İstanbul Kemerburgaz ‘dan ağaç kömürünü Sinop’a kendi araçlarımızla işin başında bizzat ilgilenerek getirilip,ev ev kapı kapı kamyon üstünde pazarlanmasıyla başlanmış ve 1989 ‘lara kadar bu şekilde devam etmiştir.

1989 ‘dan sonra kalitesi daha yüksek Soma kömürü bayiliği alınarak yaptığımız hizmetin kalitesi ,ürün kalitesi ,müşteri memnuniyeti daha da artırılmıştır.

1989 ‘da Tersane Mevkii PTT Ev i karşısında yerleşik  depo  faaliyet geçmiş ürün gamına ithal kömürde Sinop’a ilk defa getirilmiştir.1996 yılına kadar burada hizmet verdikten sonra merkez ofis Sinop Tersane Saray Cami’nin yanına taşınmış ve daha geniş alanı ve ilave deposuyla hizmet devam etmektedir.

O gunden bu yana personel ve arac parkı genişletilerek,kömür piyasasındaki kaliteli ve rekabetçi markalarında satışları gerçekleştirilmeye başlanmıştır.

Şu an Akabe Kömür,Alyak Kömür(Alkarbon ),Yılyak Detay Kömür,Odun,Çıta ,satışları devam etmektedir.

 

Son olarak 01.01.2016 tarihi itibari ile de yeni nesil temiz yakıtlarından ve ihtiyacı Sinop’ta artan Pelet yakıtınında ciddi arastırmalarla en iyi kalitelisi de hızlı bir şekilde Çetin Nakliyat Kömür Şirketinde satılmaya başlanmış ve müşteri istekleri yerine getirimiştir.

 

İletişim Bilgileri

Adres: Meydankapı Mah. Ergül Sok. No: 2 Merkez/Sinop
Telefon: 0 (368) 261 59 55

Çetin Nakliyat Şirketler Grubu | © 1950 - 2020 Her Hakkı Saklıdır.

Yukarı Çık